STIGA Park 2021 - klasyka zaprojektowana na nowo

Urządzenia ogrodowe
STIGA Park 2021 - klasyka zaprojektowana na nowo

Odkryj klasyczne urządzenia STIGA w nowej odsłonie i wejdź na wyższy poziom ogrodnictwa ze STIGA Park 2021!

Stale zmieniamy się dla Ciebie, by lepiej dopasować nasze produkty do Twoich potrzeb. Seria traktorów Park 2021 to najświeższa wersja naszego bestsellera. Poznaj je wszystkie!

Mocny silnik w zwrotnej maszynie

STIGA Park 2021 to seria 9 traktorów do całorocznej pielęgnacji ogrodu. Wśród nich znajdziesz modele takie jak:

-Traktor ogrodowy Park 320 PW

-Traktor ogrodowy Park 345 PWX

-Traktor ogrodowy Park Pro 540 IX

Nauczeni doświadczeniem, dbamy, by nasze maszyny ułatwiały pracę ogrodnikom. Dlatego wyposażyliśmy każdy traktor ogrodowy Stiga Park 2021 w silnik o mocy znamionowej od 10,8 KW do 14,30 KW. 

Dwa cylindry gwarantują niezawodną pracę bez wibracji i wysoki moment obrotowy do 3200 RPM. Pojemność skokowa mieści się w przedziale od 530 CM³ ( Park 345 PWX) do 688 CM³ (Park Pro 540 IX).

Najlepsze rozwiązania 

Transformację przeszedł i silnik, i zewnętrzne elementy. STIGA to nie tylko moc, ale też maksymalna wygoda, dlatego wprowadziliśmy udogodnienia dla użytkowników takie jak:

  • Stalowy zderzak tylny - dzięki niemu Twoja maszyna będzie odporna na przypadkowe uderzenia i ewentualne uszkodzenia konstrukcji. Zderzaki wyposażone są też w maskę chłodzącą, co zapewnia wyższy wlot powietrza, bardziej wydajne chłodzenie i płynną jazdę. 
  • Zewnętrzny korek paliwa - dla łatwego napełniania bez podnoszenia maski. 
  • Ergonomiczny panel sterowania - sterowanie nigdy nie było tak proste. Teraz wszystkie komendy - w tym elektroniczny regulator wysokości koszenia i opcja Quick Start - są w zasięgu ręki.  
  • przekładnia TUFF TORQ (Park 345 PWX).
  • Najlżejszy układ kierowniczy w swojej klasie (50:50), dzięki któremu nasze traktory są tak zwrotne. Koszenie między przeszkodami nie będzie już problemem, bo koła tylne dokładnie śledzą przednie.
  • Technologia Quick Flip, który pozwala na wygodne i szybkie podnoszenie agregatu tnącego. Podnosisz w 10 sekund i czyścisz lub demontujesz.
  • Hydrostatyczna skrzynia biegów ze sterowaniem nożnym, która dodatkowo zwiększa manewrowość, zapewniając płynną regulację prędkości jazdy.
stiga-park-min.jpg

Innowacje 

Perfekcyjna widoczność

Agregat tnący umieszczony przed maszyną zapewni Ci lepszą widoczność obszaru roboczego oraz najlepszą jakość mulczowania. Szerokość koszenia to 95 lub 125 cm. Działa na zasadzie platformy pływającej, dzięki temu świetnie sprawdzi się na nierównym terenie (zobacz Park 320 PW). 

Nowe reflektory przednie i tylne

Seria Stiga Park 2021 została wyposażona w 5 różnych przednich reflektorów LED o mocy od 6 do 15 W. Zadbaliśmy też o lepszą widoczność pracy w przestrzeni miejskiej, doposażając traktory STIGA Park 2021 w reflektory tylne.

Dokładnie testy oświetlenia były dla nas priorytetem, aby zapewnić Ci pełną kontrolę, nawet w nocy czy wcześnie rano. Pracuj kiedy chcesz! 

Ulepszając niewidoczne 

Park 2021 to także nowy, hydrauliczny układ napędowy. Teraz to ulepszony, odwrócony przepływ oleju. Znacznie poprawiliśmy także wydajność naszych maszyn. Nowa seria traktorów została wyposażona w napęd 4WD (Park Pro 540 IX lub  Park 345 PWX) lub mocny napęd na tylne koła (Park 320 PW). Dzięki temu łatwiej skosisz trawę na nierównych powierzchniach, nawet jeśli będzie mokra.   

Projektując nasze traktory ogrodowe, zadbaliśmy także o komfort użytkownika oraz o jego zdrowie. To dlatego wyposażyliśmy je w wygodne fotele, ze stabilnym podparciem dla dolnej części pleców. 

Funkcje smart 

Aby zwiększyć niezawodność oraz uprzyjemnić obsługę traktorów STIGA, stworzyliśmy także aplikację Stiga GO. Dzięki której w kilka chwil prześlesz do serwisanta dane o stanie technicznym Twojego traktora, zaplanujesz czynności konserwacyjne, a także zarezerwujesz termin przeglądu technicznego w wybranym punkcie serwisowym. Tego jeszcze nie było! 

akcesoria-stiga-park-min.jpg

Całoroczne akcesoria 

Traktory ogrodowe STIGA pomagają utrzymać piękny trawnik oraz dbać o jego kondycję bez wysiłku. W zależności od Twoich preferencji możesz skorzystać z dwóch opcji koszenia: wyrzutu bocznego lub mulczowania. Mulczowanie polega na równomiernym pokryciu trawnika rozdrobnionym pokosem, co zapewnia jednoczesne nawożenie jego powierzchni. 

Porządki wokół domu, czyszczenie kostki brukowej czy odśnieżanie? Te wielofunkcyjne traktorki ogrodowe poradzą sobie ze wszystkim! 

Wśród akcesoriów do STIGA Park 2021 znajdziesz mi.in.:

-szczotka ze zbiornikiem 

-szczotka zamiatająca

-grabie

-pług śnieżny

-obcinacz krawędzi

-odśnieżarka dwustopniowa 

Z ich pomocą zadbasz o utrzymanie porządku na terenach wokół domu w sezonie i poza nim. Ile potrzeb, tyle możliwości! 

Traktory Stiga Park 2021 to klasyka w nowoczesnym wydaniu, czyli wszystko, za co nasi klienci pokochali poprzednie serie plus kilka nowych rozwiązań. Wielofunkcyjny traktorek ogrodowy to idealne rozwiązanie do ogrodów. Postaw na Stiga, jedno pewne i solidne urządzenie na cztery pory roku! 

Zobacz produkt w sklepie Stiga