Traktory ogrodowe Stiga Park – jak skutecznie wykorzystać ich możliwości?

Urządzenia ogrodowe
Traktory ogrodowe Stiga Park – jak skutecznie wykorzystać ich możliwości?

Jeżeli odśnieżanie kojarzysz z kilkugodzinną i wyczerpującą pracą, to znak, że nie miałeś okazji przetestować STIGA Park. Nowoczesny traktor ogrodowy to Twój największy sprzymierzeniec w codziennej walce o perfekcyjnie odśnieżony podjazd. Od dziś, aby swobodnie wyjechać z garażu i dojechać do pracy na czas nie musisz wstawać skoro świt!

Odśnieżasz bez wysiłku

Wystarczy kilkanaście minut spokojnej jazdy STIGA Park, aby pozbyć się zasp zalegających przed Twoim domem. Napęd na cztery koła zapewnia doskonałą przyczepność i bezpieczne prowadzenie maszyny na wymagającym terenie.

Dostosowujesz maszynę do pogody i swoich potrzeb

Traktory ogrodowe z linii STIGA Park zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie pracy. Każda z maszyn wyposażona jest w nowoczesny system sterowania, pozwalającym na swobodne dopasowanie fotela kierowcy do pozycji najkorzystniejszej dla Twojego kręgosłupa i nóg.

Traktory ogrodowe z funkcją odśnieżarki z linii STIGA Park nie zawiodą Twoich oczekiwań, niezależnie od warunków, w jakich będziesz testował ich skuteczność. Pora dnia również nie gra roli. Halogen umieszczony z przodu korpusu maszyny – tak jak np. w modelu PARK 740 PWX – skutecznie oświetli teren, który wymaga odśnieżenia. Dzięki temu możesz pracować z odśnieżarką zarówno w ciągu dnia, jak i o wczesnych godzinach porannych czy po zmroku.

Pracując z modelem Park Pro 740 IOX docenisz natomiast wyposażenie w postaci układu hydraulicznego. Dzięki niemu jesteś w stanie z łatwością regulować pracę podłączanych akcesoriów, np. pługu czy odśnieżarki.

Intuicyjny panel sterowania, komfortowy fotel kierowcy

Źródło: www.stiga.pl

Pracujesz efektywnie, a przy tym oszczędnie

Traktory ogrodowe to z reguły skomplikowane w obsłudze urządzenia. STIGA Park to zaprzeczenie tej teorii. Z pomocą wielofunkcyjnego panelu sterowania z łatwością poprowadzisz maszynę, nawet jeżeli nie masz doświadczenia w obsłudze traktorów ogrodowych.

Wszystkie najważniejsze parametry jazdy - takie jak prędkość czy liczba motogodzin - wyświetlane są na bieżąco w trakcie pracy. To rozwiązanie pozwala na pełną kontrolę parametrów pracy maszyny

Traktory ogrodowe z funkcją odśnieżania to gwarancja maksymalnie skutecznej pracy, która nie wymaga wysiłku fizycznego. Z pomocą tych wielozadaniowych urządzeń z łatwością poradzisz sobie nawet z największymi opadami śniegu. Twój podjazd już zawsze będzie przejezdny, a sam szybko przekonasz się, ile przyjemności może sprawić z pozoru żmudne, trudne i nudne odśnieżanie śniegu.

Zobacz produkt w sklepie Stiga