Gyro - precyzja joysticka i zadaniowość kolosa w jednym

Urządzenia ogrodowe
Gyro - precyzja joysticka i zadaniowość kolosa w jednym

Poznaj niezawodność i precyzję, na którą zasługuje Twój ogród!

Traktory ogrodowe STIGA Gyro to nasze wyjątkowe osiągnięcie technologiczne, które łączy innowacyjną technologię Direct Drive z precyzyjnym joystickiem. 

Jesteś ciekawy, co jeszcze kryje w sobie Gyro? Czytaj Dalej!

Innowacyjna technologia Direct Drive

Główną zaletą traktorów Gyro jest technologia STIGA Direct Drive - wykorzystując dwie niezależne przekładnie elektryczne, po jednej na każde koło, zapewnia najwyższą efektywność i niezrównaną manewrowość, z promieniem skrętu wynoszącym 0 i zakresem manewrowania do 360 stopni.

Intuicyjność i prostota obsługi

STIGA Gyro to urządzenia intuicyjne i proste w obsłudze. Są idealnym rozwiązaniem dla osób przyzwyczajonych do obsługi maszyn dźwigniami, jak i dla tych, którzy cenią szybką i precyzyjną reakcję na polecenia. Regulowanie kierunku jazdy, skrętu i prędkości nigdy nie było tak proste!

1-min.jpg

Inteligentne tryby koszenia i jazdy

Modele Gyro oferują różne tryby koszenia i jazdy. Gyro 500e to trzy tryby koszenia i dwa tryby jazdy (w tym opcja wysokich osiągów - Performance, która umożliwia jazdę z prędkością 11 km/h). To Ty decydujesz, który będzie najbardziej odpowiedni dla Twoich potrzeb.

Jeśli to nie jest dla Ciebie satysfakcjonujące, powinieneś zastanowić się nad Gyro 700e z prędkością maksymalną 12 km/h lub zdecydować się na model Gyro 900e, który posiada aż 3 tryby jazdy i rozwija prędkość nawet do 13 km/h!

2-min.jpg

Ergonomiczny design

Zaawansowana technologia traktora idzie w parze z przemyślanym designem. Ergonomiczny fotel z wysokim oparciem, podwójne równoległe zawieszenie i wygodny układ sterowania gwarantują komfort pracy. Dodatkowo precyzyjność joysticka STIGA zapewnia maksymalną kontrolę nad kierunkiem, skrętem kół i prędkością jazdy.

Bezpieczeństwo - podstawa pracy Gyro

Bezpieczeństwo jest kluczowym elementem pracy z Gyro. Elektronika automatycznie steruje ograniczeniami prędkości na nachyleniach, a przemyślany rozkład masy zapewnia stabilność nawet na pochyłościach do 15 stopni. System zarządzania traktorami STIGA zapewnia natychmiastową reakcję na polecenia, co zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Efektywność i ekologia

Traktory ogrodowe Gyro plasują się w ścisłej czołówce swojej kategorii pod względem efektywności. Dzięki zintegrowanym zestawom akumulatorów ePower i szerokim agregatom koszącym Gyro są w stanie skosić aż 5000 (Gyro 500e), 8000 (Gyro 700e) lub 13000 m² (Gyro 900e) na jednym ładowaniu, emitując minimalną ilość hałasu i drgań.

3-min.jpg

Linia produktów STIGA Gyro oferuje niezrównaną jakość i wydajność dla każdego rodzaju trawnika. Wybierając między modelami 500e, 700e i 900e, możesz dostosować urządzenie do swoich indywidualnych potrzeb - od mniejszych trawników po duże powierzchnie. Każdy model jest wyposażony w różne cechy, które ułatwiają pielęgnację trawnika. 

Wyższe modele (z serii 7 i 9), oferują dodatkowe funkcje, takie jak złącze do mycia i większą pojemność akumulatora. Z kolei model 900e jako jedyny posiada regulację wysokości koszenia za pomocą elektrycznego systemu, co daje jeszcze większą precyzję i wygodę. Wybór należy do Ciebie! Odwiedź sklep STIGA i sprawdź, który Gyro znajdzie się w Twoim ogrodzie.