Odśnieżarka gąsienicowa – poznaj nową generację odśnieżarek spalinowych!

Urządzenia ogrodowe
Odśnieżarka gąsienicowa – poznaj nową generację odśnieżarek spalinowych!

Sprawne i bezpieczne odśnieżanie ogrodu o dużej powierzchni i nierównym terenie wymaga odpowiedniego sprzętu. Poznaj odśnieżarkę spalinową z napędem gąsienicowym i sprawdź, w jaki sposób wykorzystać jej możliwości!

Samobieżne odśnieżarki z napędem gąsienicowym przeznaczone są do pracy na nierównym terenie w trudnych i bardzo trudnych warunkach. Tego rodzaju urządzenia najlepiej sprawdzają się w nieregularnym, ale szybkim odśnieżaniu grubej i zlodowaciałej pokrywy śniegu zarówno na średnich, jak i dużych powierzchniach: alejek w ogrodzie, terenów wokół domu, podjazdu czy drogi dojazdowej.

Odśnieżarki gąsienicowe - podobnie, jak pozostałe modele odśnieżarek spalinowych - wyposażone są w ząbkowane ostrza wirnika, dzięki czemu z łatwością kruszą ciężki zamarznięty śnieg. Silnik o mocy 6,8 KM i zbiornik paliwa 3l gwarantuje maksymalnie wydajną pracę: Stiga ST 5266 PB Trac wyrzuca śnieg w dowolnym kierunku na odległość do 12 m.

 

Dzięki zaawansowanemu wyposażeniu odśnieżanie z pomocą Stiga ST 5266 PB Trac to czysta przyjemność

Źródło: www.stiga.pl

 

Regulując pracę komina odśnieżarki bezpośrednio z pozycji operatora, równomiernie rozrzucasz śnieg na nieużytkowanych fragmentach podwórka lub ogrodu. Dzięki temu sprawnie odśnieżasz cały teren wokół domu bez konieczności tworzenia "korytarzy" w śniegu, często spotykanych podczas pracy ze szpadlem.

Komfortową pracę z odśnieżarką gąsienicową STIGA gwarantują zarówno podgrzewane rączki kierownicy, jak i intuicyjny panel sterowania, z pomocą którego możesz na bieżąco kontrolować najważniejsze parametry pracy odśnieżarki. Dzięki podwójnym światłom LED, urządzenie doskonale sprawdzi się również w pracy o zmroku. Za bezawaryjność odśnieżarki odpowiada natomiast dodatkowy rozrusznik elektryczny.

Zalety samobieżnej odśnieżarki gąsienicowej Stiga ST 5266 PB Trac:

  • Sprawne uruchamianie pomimo bardzo niskich temperatur,
  • Bezpieczeństwo jazdy: maksymalną przyczepność gwarantuje gąsienicowy układ jezdny,
  • Odległość wyrzutu śniegu: 12 m,
  • Szerokość zbieraka: 66 cm,
  • Regulacja kanału wyrzutu śniegu: 190°.

Stiga ST 5266 PB Trac to doskonała alternatywa do tradycyjnych odśnieżarek spalinowych. Przeznaczona do pracy na dużej przestrzeni pod względem wydajności nie ustępuje traktorkom ogrodniczym. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i intuicyjnej obsłudze, odśnieżarka z napędem gąsienicowym zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagającego użytkownika, poszukującego bezawaryjnej maszyny zdolnej perfekcyjnie odśnieżyć ciężki śnieg pomimo bardzo trudnych warunków pogodowych.

Zobacz produkt w sklepie Stiga