Kamil Stoch poleca markę Stiga

Wydarzenia
Kamil Stoch poleca markę Stiga

Współpracujemy z najlepszymi! Kamil Stoch wspiera kampanię wizerunkową „STIGA. Twój ogród. Twoje życie”.

Celem wspólnych działań jest umocnienie wizerunku firmy jako zaufanego producenta najwyższej jakości sprzętu ogrodowego, przy którego pomocy pielęgnacja przydomowego krajobrazu przestaje kojarzyć się z ciężką i żmudną pracą, a staje jednym z najprzyjemniejszych sposobów na relaks. Prawdziwą pasją!

Sprawia przyjemność, ponieważ nie zajmuje wiele czasu. Jest lekka, a przy tym dokładna - wykonywana zgodnie ze sztuką. W rezultacie ogród staje się powodem do osobistej dumy, a także miejscem zabaw i wypoczynku dla całej rodziny.

Z cyklu ukryte pasje Kamila Stocha Ogród stał się moim nowym królestwem ale i sposobem na relaks. Dziękuję @stigapolska za takie wsparcie na starcie  Marzenia się spełniają!!!

Kamil Stoch&STIGA-min.jpg

Źródło: Facebook, oficjalny fanpage Kamila Stocha

Jako trzykrotny indywidualny mistrz olimpijski Kamil Stoch jest jednym z najwybitniejszych polskich sportowców w historii zimowych igrzysk olimpijskich, a trzecim – po Robercie Korzeniowskim oraz Irenie Szewińskiej – najbardziej utytułowanym Polakiem pod względem złotych medali na letnich i zimowych igrzyskach.

Stanowi filar Reprezentacji Polski w skokach narciarskich. W sezonie 2017/2018 jako drugi zawodnik w historii (po Svenie Hannawaldzie w sezonie 2001/2002) odniósł zwycięstwa we wszystkich czterech konkursach Turnieju Czterech Skoczni podczas pojedynczej edycji. Jest jednym z czterech zawodników (obok Helmuta Recknagela, Svena Hannawalda i Ryoyu Kobayashiego), którzy wygrali 5 konkursów TCS z rzędu.

Historie STIGA i Kamila Stocha mają zaskakująco wiele punktów styczności.

Kiedy w sezonie 2017/2018 STIGA zostaje uhonorowana nagrodami Top Innowacja i Red Dot Design Award, skoczek odnosi zwycięstwo w klasyfikacji generalnej skoków narciarskich, zdobywając trofeum w postaci Kryształowej Kuli. Jednocześnie zwycięża w Turnieju Czterech Skoczni.

W 2018 roku STIGA prezentuje nowoczesny, przykuwający uwagę design traktorów ogrodowych z serii Estate i Tornado. Skoczek natomiast zdobywa Złoto Olimpijskie (Pjongczang).

Zaledwie rok później, w sezonie 2019/2020 STIGA zostaje konsumenckim liderem jakości. Co więcej, powiększa swoją ofertę o nową generację urządzeń akumulatorowych: Multi Tool – MultiMate. W tym czasie Kamil Stoch triumfuje jako srebrny medalista Mistrzostw Świata (Seefeld).

Jesteśmy dumni, że sportowiec tego formatu poleca markę STIGA. Kamil Stoch to nie tylko sportowiec, ale też człowiek, taki jak my - posiadający ogród, o który stara się dbać jak najlepiej. Nasza współpraca w ramach kampanii “STIGA. Twój ogród. Twoje życie.” udowadnia, że ogrodowe prace to nie konieczność, a sposób na relaks. Tak, jak mówi Kamil - żeby wygrać, trzeba dać z siebie wszystko. Po turnieju sportowym, kolejnym konkursie, zgrupowaniu czy po prostu intensywnym dniu, każdy z nas zasługuje na chwilę wytchnienia. Ze STIGA to możliwe. Wy odpoczywacie, my dajemy wszystko - z siebie. Tak, że polecają nas najlepsi!

W ogrodzie, podobnie jak w sporcie – dobry start i sukces zależą między innymi od odpowiedniego sprzętu, który ułatwi realizację zadań, jakie przed sobą stawiamy oraz wiedzy o tym, w jaki sposób go wykorzystać, by osiągnąć wymarzone wyniki.

Są chwile, kiedy dajesz z siebie wszystko. Wtedy wygrywasz… a później po prostu chcesz odpocząć – najlepiej we własnym ogrodzie!

Jako producent sprzętu ogrodowego nieustannie przekonujemy, że pielęgnacja ogrodu nie jest przykrym obowiązkiem, ale źródłem czystej radości oraz wewnętrznej satysfakcji. Teraz udowadnia to także Kamil Stoch, utytułowany polski sportowiec, który dzięki wsparciu STIGA odkrył w ogrodzie swoje „nowe królestwo”. Miejsce, gdzie może aktywnie wypoczywać, a także w ciszy i spokoju nabierać sił, przygotowując się do kolejnych zawodowych wyzwań.

 

Nikt nie zna się na wszystkim. Nawet wielokrotny mistrz świata! Wszystkiego można się jednak nauczyć. Profesjonalna pielęgnacja przydomowego krajobrazu nie jest wyjątkiem, co najlepiej udowadnia Kamil Stoch, polecając markę STIGA. Pracując z naszą pomocą i Ty możesz stać się Mistrzem – Ogrodnictwa!