Dlaczego warto kupować sprzęt ogrodniczy na raty przez Internet?

Urządzenia ogrodowe
Dlaczego warto kupować sprzęt ogrodniczy na raty przez Internet?

Potrzebujesz sprzętu ogrodniczego, by  sprawnie pracować w ogrodzie, ale chwilowo nie masz gotówki? Skorzystaj z zakupów na raty!

Sprzedaż ratalna to coraz popularniejsza i lubiana forma zakupów przez Internet. Nic dziwnego, przecież ułatwia życie i umożliwia między innymi bezpieczny zakup produktów takich jak np. urządzenia ogrodniczego, którego w danej chwili nie możesz opłacić w całości, a jest niezbędne do pracy w ogrodzie i wokół domu.

1. Inwestujesz w urządzenie, z którego pomocą profesjonalnie dbasz o przydomowy krajobraz

Pielęgnacja ogrodu bez pomocy odpowiednich urządzeń to z reguły wyczerpująca i trudna praca. Szczególnie na przełomie sezonów: wiosną priorytetem jest przygotowanie gruntu oraz roślin do nowego sezonu wegetacyjnego, natomiast jesienią zabezpieczenie ich przed szybko pogarszającymi się warunkami atmosferycznymi. Czasu jest niewiele, a trudno zdążyć ze wszystkimi zaplanowanymi zabiegami, wykonując najbardziej pracochłonne z nich przy pomocy tradycyjnych narzędzi; z prześwietlaniem koron drzew czy cięciem żywopłotu o wiele lepiej poradzisz sobie, używając mechanicznego sekatora z wysięgnikiem teleskopowym niż nożyc ręcznych. Jeśli chcesz, by praca w ogrodzie stała się lekka, łatwa i przyjemna, ale nie możesz pozwolić sobie na jednorazowe wydanie większej ilości gotówki, kup potrzebny sprzęt na raty. Spłacisz je bez uczucia presji, ponieważ ich ilość i wysokość dostosowujesz do swoich możliwości finansowych. Dzięki temu nie musisz martwić się, że Twój piękny ogród zmarnieje.

2. Realizujesz swoją pasję nie nadszarpując domowego budżetu

Co miesiąc skrupulatnie planujesz domowy budżet, robiąc listę standardowych i potencjalnych  wydatków. Zdarzają się jednak nieplanowane opłaty, np. ze względu na kłopoty zdrowotne, które przewyższają środki dostępne na koncie. To jednak nie powód, by zrezygnować z zakupu produktu, na którym od dawna Ci zależy. Kupując w systemie ratalnym, zamiast wydać za jednym razem np. W 599 zł na dmuchawę akumulatorową z funkcją odkurzacza do liści i drobnych zanieczyszczeń SBV 48 AE, rozkładasz płatność na 10 rat i co miesiąc wpłacasz 59,90 zł.

3. Korzystasz z okazji cenowych bez wyrzutów sumienia

W sklepie internetowym www.stiga.pl często możesz skorzystać z ofert specjalnych – rabatów, promocji i wyprzedaży sezonowych. Szkoda byłoby nie skorzystać z możliwości zakupu potrzebnego Ci sprzętu do pracy w ogrodzie i wokół domu w nowej, atrakcyjnie niskiej cenie. Korzystając z systemu ratalnego, nie musisz martwić się niewystarczającym stanem konta.

4. Płacisz, jak podczas standardowych zakupów – wyłącznie tyle, ile wynosi cena produktu

Wybierając ofertę ratalną zazwyczaj pod uwagę, powinieneś wziąć wysokość miesięcznej raty i jej koszt, czyli oprocentowanie. Wyjątkiem od reguły są raty 0%, za które nie płacisz dodatkowej gotówki. 0% to znaczy 0 odsetek i 0 prowizji. W praktyce oznacza to, że jeśli myjka ciśnieniowa HPS 235 R kosztuje 764 zł, rozłożysz płatność na 10 rat, to każda wyniesie 76,41 zł i ani grosza więcej.

5. Kupujesz z domu – wygodnie, bezpiecznie i bez pośpiechu

Po co tracić czas na dojazd do banku, stanie w kolejce, wypełnianie dokumentów i ich wydruk, skoro można skorzystać z zakupów ratalnych przez Internet? Cały proces, krok po kroku, prowadzony jest online – bez wychodzenia z domu i w pełni bezpiecznie, ponieważ pożyczki udziela rzetelny bank.

Zakupy przez Internet na raty to rozwiązanie, z którego warto skorzystać w sytuacji, kiedy nie chcesz lub nie możesz wydać jednorazowo gotówki na potrzebny sprzęt ogrodniczy. Korzystając z niego, możesz bez wyrzeczeń i obawy o domowe fundusze spełniać się w roli ogrodnika i dbać o przydomowy krajobraz.