Poznaj autonomiczne roboty koszące STIGA - nowy wymiar pielęgnacji ogrodu

Urządzenia ogrodowe
Poznaj autonomiczne roboty koszące STIGA - nowy wymiar pielęgnacji ogrodu

Poszukujesz najwygodniejszych rozwiązań do swojego ogrodu? Zaufaj wirtualnej supermocy autonomicznych robotów koszących STIGA!

Nowa generacja automatycznych robotów STIGA to przełom w pielęgnacji Twojego trawnika. Zawdzięcza to inteligentnym technologiom, które zrewolucjonizowały rynek kosiarek automatycznych.

GPS + RTK

System zintegrowanych technologii, który powstał dzięki dwóm metodom pomiarów satelitarnych - odbieranemu sygnałowi GPS, a także technologii RTK (zapewniającej korekcję pozycji w czasie rzeczywistym) - łączy bezprzewodową nawigację z wydajnością zorganizowanego koszenia. 

Roboty koszące STIGA działają bez przewodu obwodowego, wyznaczającego obszar roboczy urządzenia. Granice są w pełni wirtualne.

Dzięki zintegrowanemu systemowi sterowania użytkownik może dostosować obszar koszenia według własnych preferencji i potrzeb. 

Active Guidance System

Dzięki inteligentnemu systemowi mapowania terenu, autonomiczne roboty koszące decydują gdzie i kiedy kosić.

Jak to możliwe? To wszystko kwestia wykorzystania opatentowanej przez nas technologii predykcyjnej AGS - Active Guidance System. System ten umożliwia robotom zaplanowanie sesji cięcia z wyprzedzeniem w taki sposób, aby zapewnić maksymalną moc sygnału satelitarnego, w każdym miejscu, w trakcie jego koszenia.

Jak wygląda mapowanie? 

Robot zapamiętuje mapę nieba pod kątem jakości sygnału (mocny/słaby) dla różnych satelitów GPS przelatujących nad ogrodem. Umożliwia to mapowanie ogrodu z podziałem na segmenty. Urządzenie koduje jakość sygnału dla segmentów o różnych porach dnia i tak planuje swoją pracę, aby odbierany przez niego sygnał w trakcie koszenia był zawsze wystarczająco silny.

A5000_2R9106028UKS_amb02TRIS (1)-min.jpg

Połączenie wszystkich trzech wykorzystywanych technologii zapewnia dokładność koszenia do 2 cm. Nieprzerwaną pracę gwarantuje silny i stabilny sygnał, dla którego ściany, drzewa czy żywopłoty nie stanowią najmniejszego problemu.

Autonomiczne roboty STIGA zapewniają dokładność i regularność koszenia wszystkich segmentów trawnika, o powierzchni nawet 5000  m², bez kiwnięcia palcem.

Roboty koszące przyszłości w Twoim ogrodzie? Teraz to możliwe! Poznaj autonomiczne roboty koszące STIGA - urządzenia, które precyzyjnie zadbają o Twój trawnik, ułatwiając Ci życie! Zaufaj doświadczeniu STIGA i ciesz się schludnym ogrodem bez wysiłku!