Aerodynamika w ogrodzie - Poznaj unikalne rozwiązania Stiga

Urządzenia ogrodowe
Aerodynamika w ogrodzie - Poznaj unikalne rozwiązania Stiga

Przenieś aerodynamikę do swojego ogrodu - pracuj szybciej, łatwiej i przyjemniej!

Aerodynamika, choć najczęściej kojarzona choćby z przemysłem lotniczym czy samochodowym, ma ogromne znaczenie także w ogrodnictwie. Wykorzystanie jej praw i założeń pozwala na optymalizację wydajności urządzeń, co przekłada się nie tylko na oszczędność czasu i energii, ale także na wygodę pracy. 

STIGA x aerodynamika w ogrodzie

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wykorzystali tego potencjału!

W tym artykule poznasz unikalne rozwiązania STIGA z zakresu aerodynamiki, które uprzyjemnią pracę w Twoim ogrodzie.

Kiedy aerodynamika spotyka innowację w kosiarce

Czy kiedykolwiek myślałeś o aerodynamice w kontekście koszenia trawnika? My tak, a dzięki temu powstała ona - pierwsza na świecie akumulatorowa, poduszkowa kosiarka Aero 132e, która łączy wygodę użytkowania z wydajnością, jakiej oczekujesz od narzędzi ogrodowych. 

Jej opatentowany agregat koszący zatrzymuje powietrze, co powoduje wzrost ciśnienia - poprawia to zdolność unoszenia się kosiarki. Takie rozwiązanie sprawia, że Aero może być mniejsza i lżejsza, a przy tym niezwykle mocna. 

aero1.jpg

Specjalna konstrukcja ustawionych pod kątem płaskich noży tnie trawę, jednocześnie nie zakłócając działania poduszki powietrznej, co pozwala zaoszczędzić energię, utrzymując jednocześnie efektywność koszenia, jak w przypadku zwykłej kosiarki. 

Aerodynamika a większy kaliber

Myśląc o aerodynamice, traktor ogrodowy to prawdopodobnie ostatnia rzecz, która przyjdzie Ci do głowy. A JEDNAK! Swift 372e pokazuje, że zasady aerodynamiki mogą poprawić efektywność i komfort pracy również w tym przypadku.

Aerodynamika odgrywa kluczową rolę w systemie koszenia Swifta. Podwójne, przeciwbieżne ostrza, przeprojektowany agregat koszący poprawiają jakość cięcia, a centralnie umiejscowiony tunel zbierający, wykorzystujący specjalną mieszankę polipropylenu i dodatków amortyzujących wstrząsy zwiększa przepływ powietrza i poprawia efektywność zbierania trawy. To oznacza wysoką wydajność, brak strat energii i niższy poziom hałasu. 

aero2.jpg

Niewielka szerokość (jedynie 73,5 cm) i zewnętrzny promień skrętu 1,62 m umożliwiają Swiftowi poruszanie się po wąskich przejściach i manewrowanie wokół różnych przeszkód - nietypowych ogrodowych formacji, mebli wypoczynkowych i innych stałych elementów.

aero3.jpg

Zaawansowane technologie i inteligentne funkcje, takie jak na przykład możliwość monitorowania stanu akumulatorów za pomocą aplikacji, sprawiają, że koszenie staje się prawdziwą przyjemnością!


To jak, jesteś gotowy, aby wznieść swoją pracę na wyższy poziom? Aerodynamika w ogrodzie to nie tylko przyszłość, ale teraz - dzięki STIGA - już codzienność, dostępna na wyciągnięcie ręki!

Bez względu na to, czy jesteś fanem małych podwórek, czy właścicielem ogromnego ogrodu, zastosowanie aerodynamiki w Twoich narzędziach ogrodniczych będzie dla Ciebie prawdziwym przełomem! Odwiedź stiga.pl i wybierz swoje urządzenie!