Są chwile, gdy musisz dać z siebie wszystko.

Wtedy wygrywasz

…a później po prostu chcesz odpocząć, najlepiej we własnym ogrodzie.

Kamil Stoch

Kalendarium

Nikt nie zna się na wszystkim. Nawet wielokrotny mistrz świata!

Teraz możesz nauczyć się czegoś nowego i nie musisz od razu być w tym najlepszy!

Razem z Kamilem Stochem odkryj, jak przygotować swój ogród na wiosnę!

Kciuk do góry

Zasady które złapiesz w lot!

Posprzątaj
to co niepotrzebne
#1

Liście, gałęzie i inne odpadki, które nazbierały się przez zimę szpecą krajobraz. Pozbądź się ich. Zacznij od grabienia, pewnie nazbiera się sporo pozostałości, możesz je wrzucić w rozdrabniacz i wywieźć, lub założyć kompostownik, na pewno się przyda.

Przygotuj
ziemię do sadzenia
#2

Przekopujemy, grabimy i nawozimy – jeśli nie chcesz zaprzyjaźniać się ze szpadlem to na pewno przyda się glebogryzarka. Pamiętaj, jest jedna złota zasada, którą warto kierować się przy sadzeniu: „zielonym do góry!”.

Przycinaj
ale nie karczuj
#3

Dobrze otaczać się zielenią, ale czasem trzeba trochę ją zdyscyplinować. Zanim zaczniesz przycinać dobrze obejrzyj roślinę. Możesz wyciąć wszystkie uszkodzone, zniszczone i poplątane pędy. W ten sposób zapewnisz jej lepszy wzrost i poprawisz estetykę.

Zadbaj
o piękny zielony trawnik
#4

Zapach skoszonej trawy relaksuje i budzi wspomnienia: wspólna gra w piłkę, w badmintona, piknik z rodziną i przyjaciółmi, czy po prostu długi spokojny oddech po ciężkim dniu pracy. Złap za kosiarkę i zobacz jakie to proste!

Zrelaksuj się
o to w tym wszystkim chodzi
#5

Hamak, grill, wygodne miejsce do siedzenia, które pozwoli Ci złapać pierwsze promienie słońca i dobre towarzystwo. Zadbaj o wszystko co sprawi Ci radość, ogród to Twój pokój gier i zabaw, albo świątynia rozmyślania pod gołym niebem. Sam nadaj mu kształt!

STIGA Twój ogród, Twoje życie!

Kamil Stoch
Skompletuj potrzebne narzędzia!

Specjaliści STIGA poradzą
i pomogą wybrać sprzęt dla Ciebie.

Znajdź najbliższego dealera w Twojej okolicy